Apie mus

UAB “SFEKA” įkurta 1999 metais.

Įmonės veikla – didmeninė prekyba atsarginėmis automobilių dalimis.

Mūsų prekės gerai žinomos Lietuvos ir kitų Baltijos šalių pirkėjams, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Vokietijos ir kitų Europos Sąjungos šalių rinkose.

UAB “Sfeka” įmonės produkcija atitinka Techninio reglamento reikalavimus TR CU 018/2011   “Dėl transporto priemonių saugumo” visoje Muitų Sąjungoje ir gavo atitikties sertifikatą Nr. ТС RU С-LT.ОС13.В.00536 serija RU № 0336987, kuris galioja iki 2019-10-22.
Suteiktas EAC sertifikatas galioja visoje Muitų Sąjungoje.

Mes nuolat geriname prekių kokybę. Įmonėje sėkmingai veikia kokybės ir kontrolės skyrius, nuolat tobulinami gamintojų technologiniai procesai, gerinamas prekių įpakavimas. Visi mūsų gamintojai yra sertifikuoti ISO 9001:2000  ir vadovaujasi ISO/TS 16949:2002 interpretacija, dėl kurios susitarė stambiausi Amerikos ir Europos automobilių gamintojai. Visoms prekėms suteikiama garantija.

Per savo veiklos laikotarpį mes suformavome platų  asortimentą, atitinkantį klientų poreikius, išugdėme profesionalų ir nuolat tobulėjantį kolektyvą. Mūsų asortimentas atitinka rinkos poreikius. Tiekiame automobilių dalis populiariausiems automobiliams. Mes stebime ir operatyviai reaguojame į automobilių parko pokyčius, rinkos tendencijas ir perspektyvas.

Nuo 2015 metų pradžios pradėjome prekybą vilkikų atsarginėmis dalimis.  Šiuo metu galime pasiūlyti stabdžių ir pakabos dalis vilkikams: DAF, MAN, IVECO, SCANIA, RENAULT, VOLVO, MERCEDES.

Taikome lanksčią nuolaidų ir bonusų sistemą, atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius. Mūsų kainodara užtikrina mūsų klientams konkurencingą poziciją rinkoje.

Lanksti užsakymų internetu sistema užtikrina mūsų klientams operatyvią informaciją ir tiesioginį ryšį su mūsų įmone, o mums leidžia skubiai ir kokybiškai pristatyti prekes.

Esame patikimi, stabilūs, operatyvūs ir geranoriški verslo partneriai. Esame atviri visiems pasiūlymams bendradarbiauti ir naujiems iššūkiams.