Apie mus

Dirbame nuo 1999 metų

Turime kuo didžiuotis!

„SFEKA“ – didmeninės prekybos atsarginių automobilių dalimis įmonė, kuri sėkmingai vysto veiklą jau daugiau nei 20 metų. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Partneriais iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Italijos, Rumunijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Kazachstano ir daugelio kitų šalių.

Aktualus asortimentas

Tiekiame tokias atsargines lengvųjų automobilių dalis kaip: amortizatoriai, diskinės/būgninės stabdžių trinkelės, ratų guoliai, stebulės, įtempimo/pakabinami/išmynimo guoliai, pusašių šarnyrai, stabdžių diskai, kuro/oro/alyvos filtrai, rankinio stabdžio/spidometro/sankabos lynai, stabdžių žarnelės, apsauginės gumos, šarnyrai, svirtys, antgaliai, bagažinės/variklio dangčio dujinės spyruoklės, elektros sistemos dalys, variklio/greičių dėžės pagalvės daugeliui žinomiausių gamintojų automobiliams: BMW, Audi, VW, Mercedes-Benz, Porsche, Opel, Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Honda, Ssangyong, Daewoo, Peugeot, Citroen, Renault, Volvo, Hyundai, Kia, Chrysler, Chevrolet, Ford, GM, Dodge, Land Rover, Skoda, Dacia, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Lada ir kt.

Esame vieno prekinio ženklo įmonė – gamintojas

Esame patys atsakingi už autoSFEC produkcijos kokybę. Įmonėje veikiantis Kokybės ir Kontrolės skyrius užtikrina ir nuolat gerina produkcijos kokybę bei greitai reaguoja į bet kokias su kokybe susijusias pastabas ar užklausas. „SFEKA“ produkcija atitinka Techninio reglamento reikalavimus TR CU 018/2011   “Dėl transporto priemonių saugumo” visoje Muitų Sąjungoje ir gavo atitikties  EAC sertifikatą, kuris galioja visoje Muitų Sąjungoje. Visi mūsų gamintojai yra sertifikuoti ISO 9001:2000  ir vadovaujasi ISO/TS 16949:2002 interpretacija, dėl kurios susitarė stambiausi Amerikos ir Europos automobilių gamintojai. Visoms prekėms suteikiama garantija.

Esame lankstūs, orientuoti į Partnerį

Vadovaujamės „win-win“ partnerystės principu, siekiame, kad bendradarbiaudami pasiektume geriausius rezultatus. Tai, jog esame gamintojai, suteikia mums galimybę pasiūlyti patrauklesnes kainas, aktualų asortimentą bei lanksčias, į kiekvieną Partnerį individualiai orientuotas bendradarbiavimo sąlygas.

Esame savo srities profesionalai

Ilgametė patirtis išugdė patikimus, atsakingus ir profesionalius darbuotojus, kurie visuomet pasistengs rasti tinkamiausią sprendimą visoms iškilusioms problemoms ir klausimams. Stebime ir nuolat naujiname prekių asortimentą pagal Partnerių ir jų rinkos poreikius, kad užtikrintume asortimento aktualumą. Lanksti užsakymų internetu sistema užtikrina mūsų Partneriams operatyvią informaciją ir tiesioginį ryšį su mūsų įmone, o mums leidžia skubiai ir kokybiškai pristatyti prekes.

Esame patikimi, stabilūs, operatyvūs ir geranoriški verslo partneriai. Esame atviri visiems pasiūlymams bendradarbiauti ir naujiems iššūkiams.

Bendradarbiaukime ir aukime kartu!